Psichologo konsultacijos Kaune

Psichologinis konsultavimas skirtas jaunimui ir suaugusiems, norintiems įveikti iškilusius sunkumus ir išmokti savarankiškai spręsti panašias problemas ateityje.

Individuali psichologo konsultacija Kaune

Adlerio individualiosios psichologijos specialistė - psichologė konsultuoja šiomis kryptimis:

-> Santykių tarp tėvų bei vaikų
-> Iššūkių, susijusių su vaikų auginimu
-> Santykių užmezgimo ir palaikymo
-> Bendravimo sunkumų
-> Įtampos darbe / mokykloje / universitete
-> Išsiskyrimų, netekties ir gedėjimų
-> Savirealizacijos iššūkių

... ir kitomis temomis.

Susisiekti su psichologu

Žmogus į terapiją ateina, kai jo kažkas netenkina arba išgyvena kančią ir didelius gyvenimo pokyčius – krizes. Kai netenkina santykiai su artimaisiais ar darbe, per mažai pasitiki savimi, jaučia nerimą, vienišumą, per mažai pasitenkinimo ar prasmės gyvenimu, santykiais ar darbu... Gedėti ar išgyventi netektį taip pat galima įvairiose situacijose: netekus artimo žmogaus, darbo, romantinių santykių ar susirgus nepagydoma liga, netekus galimybės susilaukti savo vaikų ar įgyvendinti svajonę... Visa tai gyvenimo klausimai, kuriuose kartais užstringam ir mums reikia kito žmogaus pagalbos.

Gimus vaikui ir jam augant jo tėvų sąmonėje aktyvuojasi vaikystėje ne iki galo suprastos ir išgyventos santykių patirtys bei traumos, kurios lyg adatas kiša dabartinėje tėvystėje... Vaikas taip pat atsineša ir savų iššūkių, gebėjimų ir ne-gebėjimų... Toje gausoje ir kyla konfliktai, nesusikalbėjimas, įrankių stoka spręsti susidariusioms situacijoms. Manau, neįmanoma sveikai auginti vaikų patiems tėvams neaugant kaip asmenybėms. To ir ateina tėvai pas psichologą – spręsti santykių problemų, ieškoti naujų būdų ir augti patys.